7.Sınıf Yüzdeler Bursluluk Çıkmış Sorular

7.Sınıf Yüzdeler Bursluluk Çıkmış Sorular

7.sınıf matematik dersinde bursluluk sınavıyla ilgili çıkmış sorulara bakarak yüzdelerle ilgili hangi tip sorulara daha dikkat etmeniz gerektiği konusunda önlemler alabilirsiniz. Bursluluk sınavında yüzdeler konusuyla ilgili daha çok problem çözme noktasında sorularla öğrenciler sınanmıştır. Aşağıda geçmiş yıllarda bursluluk konularıyla ilgili çıkmış ve güncel müfredata da uygun soruları paylaşıyorum. Çıktı alarak çözümünü yapabilirsiniz.

ÇIKMIŞ SORULAR

7.Sınıf bursluluk sınavında ve daha önce yapılan diğer sınavlarda sorulan soruları sitemize ekliyoruz. Bu çalışmamızda bursluluk sınavında yüzde hesaplamaları, yüzde problemleri konusunda çıkmış soruları derledik. İndirerek kullanabilirsiniz.

Yararlı Buldunuz mu?

İşine ne kadar yaradı, değerlendir.

Ortalama Puan / 5. Toplam değerlendirme

Bizi sosyal medyada takip edin!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Ortaokul Matematik

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre bir eserin telif hakkı eser sahibine aittir. Sitemizde yer dökümanların tamamı veya bir bölümü hak sahibinin izin alınmadan kullanılamaz, dağıtılamaz, kopyalanamaz, kaynak gösterilerek dahi yayımlanamaz. Web sayfalarımızı kullananlar telif hakkı konusunda yukarıda belirtilen tüm yükümlülükleri kabul etmiş sayılırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir