2019 Bursluluk Çıkmış Sorular ve PYBS Cevap Anahtarı

2019 Bursluluk Çıkmış Sorular ve PYBS Cevap Anahtarı

2019 yılında PYBS sınavına girerek bursluluk sınavını kazanmak isteyen pek çok öğrenci önceki yıllara ait bursluluk sınav sorularını çözerek bursluluk sınavlarına hazırlanıyorlar. Matematiksinifi.net olarak gerek bursluluk sınavına hazırlanan öğrencilerimize gerekse de PYBS ile birlikte liselere giriş sınavlarına hazırlanan öğrencilerimize test, kazanım kavrama testleri, deneme sınavları, PYBS hazırlık testleri, online testler gibi dökümanlarla yardımcı olmaya çalışıyoruz.

2019 yılında sınava girerek PYBS sınav sorularını merak eden öğrenciler için 2019 bursluluk soru ve cevap anahtarını MEB yayınladıktan sonra sitemize ekleyeceğiz. Sınav sorularının yayınlanıp yayınlanmadığını aşağıdaki bağlantılardan kontrol edebilirsiniz. Yine bu bağlantıları kullanarak geçen yılın bursluluk çıkmış sorularına ulaşabilirsiniz.

2019 Bursluluk Çıkmış Sorular ve PYBS Cevap Anahtarı

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü’nün resmi internet adresi üzerinden 2019 bursluluk sınavı soruları ve cevap anahtarları erişime açıldı. Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak 2019 bursluluk sınavı soruları ve cevaplarına ulaşabilirsiniz.

5. Sınıf A Kitapçığı İçin Tıklayın

5. Sınıf B Kitapçığı İçin Tıklayın

6. Sınıf A Kitapçığı İçin Tıklayın

6. Sınıf B Kitapçığı İçin Tıklayın

7. Sınıf A Kitapçığı İçin Tıklayın

7. Sınıf B Kitapçığı İçin Tıklayın

8. Sınıf A Kitapçığı İçin Tıklayın

8. Sınıf B Kitapçığı İçin Tıklayın

9, 10, 11. Sınıflar A Kitapçığı İçin Tıklayın

9, 10, 11. Sınıflar B Kitapçığı İçin Tıklayın

Hazırlık Sınıfı A Kitapçığı İçin Tıklayın

Hazırlık Sınıfı B Kitapçığı İçin Tıklayın.

Yararlı Buldunuz mu?

İşine ne kadar yaradı, değerlendir.

Ortalama Puan / 5. Toplam değerlendirme

Bizi sosyal medyada takip edin!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Ortaokul Matematik

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre bir eserin telif hakkı eser sahibine aittir. Sitemizde yer dökümanların tamamı veya bir bölümü hak sahibinin izin alınmadan kullanılamaz, dağıtılamaz, kopyalanamaz, kaynak gösterilerek dahi yayımlanamaz. Web sayfalarımızı kullananlar telif hakkı konusunda yukarıda belirtilen tüm yükümlülükleri kabul etmiş sayılırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir