28 Şubat Sivil Savunma Günü Dosyaları

28 Şubat Sivil Savunma Günü Dosyaları

Okullarda kurulması istenilen sosyal kulüplerden bir tanesidir Sivil Savunma Kulübü. Sivil Savunma Kulübü öğrencileri yıl boyunca toplantılarında yangın, deprem, sel gibi doğal afetlerle birlikte savaş anında yapılması gerekenler gibi önemli hususlarda da halkı bilinçlendirici çalışmalara imza atar.

28 şubat Sivil Savunma Günü belirli gün ve haftalar içerisinde kutlanılan günlerden biridir. Bir programla birlikte yangın tatbikatı ve okul tahliyesiyle birlikte kutlanılan bu günde sivil savunmanın önemi hatırlatılarak dikkat edilecekler noktasında bilgi verme amaçlanır.

SİVİL SAVUNMA KULÜP DOSYASI

Sivil savunma günü 28 Şubat kutlama programıyla birlikte sivil savunma kulübünde bulunan arkadaşların kulüp etkinliklerinde kullanacakları dosyaları da aşağıya ekliyoruz. İkaz alarm ve işaretleri, yangın deprem gibi konularla ilgili yazılar ve diğer metinler…

Yararlı Buldunuz mu?

İşine ne kadar yaradı, değerlendir.

Ortalama Puan / 5. Toplam değerlendirme

Bizi sosyal medyada takip edin!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Ortaokul Matematik

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre bir eserin telif hakkı eser sahibine aittir. Sitemizde yer dökümanların tamamı veya bir bölümü hak sahibinin izin alınmadan kullanılamaz, dağıtılamaz, kopyalanamaz, kaynak gösterilerek dahi yayımlanamaz. Web sayfalarımızı kullananlar telif hakkı konusunda yukarıda belirtilen tüm yükümlülükleri kabul etmiş sayılırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir