DYK Kurs Seçimi Yapmamış Öğretmenler için Başvuru Dilekçesi

DYK Kurs Seçimi Yapmamış Öğretmenler için Başvuru Dilekçesi

DYK kursu için başvurular belirli tarihler arasında alınmaktadır. Genellikle yaşanan sorunlardan bir tanesi kurs başvurusunun yapılmaması veya teknik sebeplerle yapılan başvurunun sisteme düşmemesidir. Daha önceki yıllarda akıllı telefon üzerinden kurs modülünde yapılan başvuruların sisteme düşmediği noktasında geri bildirimler bulunuyordu.

Çeşitli sebeplerle öğretmen kurs başvurusu yapılmayan bir branş dersini öğrencilerin seçmesi ancak bu kursu verecek öğretmenin olmaması sebebiyle oluşacak durumlarda öğretmen eğer isterse bir dilekçeyle kursu açma kararı verebilir.

Bunun için müdürlüğe vereceğiniz bir dilekçe ile okul-MEB arasında yapılacak görüşme sonrası başvurunuz alınmış olacaktır. Bunun için dilekçeyi şu şekilde yazabilirsiniz.

MATEMATİK SINIFI ORTAOKULU MÜDÜRLÜĞÜNE
PURSAKLAR

Okulunuzda matematik öğretmeni olarak görev yapmaktayım. Okulunuzda açılacak olan 2.dönem matematik dersi destekleme ve yetiştirme kurslarında görev almak istiyorum.

Gereğini bilgilerinize arz ederim.

İsim-Soyisim-İmza

Yararlı Buldunuz mu?

İşine ne kadar yaradı, değerlendir.

Ortalama Puan / 5. Toplam değerlendirme

Bizi sosyal medyada takip edin!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Ortaokul Matematik

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre bir eserin telif hakkı eser sahibine aittir. Sitemizde yer dökümanların tamamı veya bir bölümü hak sahibinin izin alınmadan kullanılamaz, dağıtılamaz, kopyalanamaz, kaynak gösterilerek dahi yayımlanamaz. Web sayfalarımızı kullananlar telif hakkı konusunda yukarıda belirtilen tüm yükümlülükleri kabul etmiş sayılırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir