8.Sınıf 2019-2020 Matematik Yıllık Planı

8.Sınıf 2019-2020 Matematik Yıllık Planı

8.Sınıf 2019-2020 Matematik Yıllık Planı güncel konu ve kazanımlarla birlikte bu eğitim öğretim sezonunda sitemizde. Dosyamıza aşağıdan ulaşabilirsiniz. Liselere girişte çıkacak konu ve kazanımları içeren 8.sınıf yıllık planı indirerek kullanabilirsiniz.

Ortaokul matematik dersi PYBS ve liselere girişe yardımcı kaynaklarla birlikte diğer dosya ve döküman paylaşımlarını yaptığımız sitemizde 8.Sınıf 2019-2020 Matematik Yıllık Planına sitemizden ulaşabilirsiniz.

8.Sınıf 2019-2020 Matematik Yıllık Planını indir

Sitemize eklediğimiz/ekleyeceğimiz günlük planlar aşağıdaki yıllık planın haftalık kazanımıyla uygundur. Günlük plan kullanacak arkadaşlar lütfen aşağıdaki yıllık planı indirin.

Yararlı Buldunuz mu?

İşine ne kadar yaradı, değerlendir.

Ortalama Puan / 5. Toplam değerlendirme

Bizi sosyal medyada takip edin!

We are sorry that this post was not useful for you!

Let us improve this post!

Ortaokul Matematik

5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre bir eserin telif hakkı eser sahibine aittir. Sitemizde yer dökümanların tamamı veya bir bölümü hak sahibinin izin alınmadan kullanılamaz, dağıtılamaz, kopyalanamaz, kaynak gösterilerek dahi yayımlanamaz. Web sayfalarımızı kullananlar telif hakkı konusunda yukarıda belirtilen tüm yükümlülükleri kabul etmiş sayılırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir