5.Sınıf Taktir Teşekkür Hesaplama

5.Sınıf Taktir Teşekkür Hesaplama

5.Sınıf derslerden aldığınız notların ortalaması ile 5.sınıf taktir-teşekkür belgesi alıp almadığınızı kolay bir şekilde sorgulayabilirsiniz. 5.sınıf 1.dönem sonu veya 5.sınıf 2.dönem sonu taktir teşekkür hesaplama aracını kullanarak yıl sonu başarı notunuzu da öğrenebilirsiniz.

Dönem Sonu Ortalaması:
DERSLER SAAT DERS ORTALAMASI DERS AĞR.
TÜRKÇE
MATEMATİK
FEN BİLİMLERİ
SOSYAL BİLGİLER
YABANCI DİL
DİN KÜLTÜRÜ
GÖRSEL SANATLAR
MÜZİK
BEDEN EĞİTİMİ
TEKNOLOJİ VE TASARIM
Toplam Saat Toplam Ders Ağr.

5.sınıf karne yıl sonu puanı, 5.sınıf taktir hesaplama, 5.sınıf teşekkür hesaplama, 5.sınıf e-okul taktir-teşekkür alıyor muyum sorgulama…

5.sınıf taktir-teşekkür hesaplaması nasıl yapılır?

5.sınıfta görmüş olduğunuz derslerden yazılı ve ders etkinliklere katılım notu ortalamalarınız dersinizin karne ortalamasını oluşturur. Karne ortalamanızı biliyorsanız sitemizdeki hesaplama aracından kolay bir şekilde taktir-teşekkür sorgulama yapabilirsiniz. Her dersin notunun haftalık saati ile çarpımıyla ders ağırlığı hesaplanmaktadır. Ders ağırlıklarının haftalık ders saatine oranı da sizlerin başarı ortalamanızı göstermektedir.

5.Sınıf Taktir Teşekkür Hesaplama

5.Sınıf Taktir Teşekkür Hesaplamayı sitemizden hızlıca yapabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayın ve ders ortalamalarınızı yazın. Seçmeli derslerinizi, saat bilgilerini ve not bilgilerinizi doldurduğunuzda alacağınız belge ve yılsonu başarı ortalamanız size görünecektir.

Ortaokul Matematik

Ortaokul matematik 5.sınıf, ortaokul matematik 6.sınıf, ortaokul matematik 7.sınıf ve ortaokul matematik 8.sınıf yayınlarımıza başlıyoruz. Matematik konularının daha iyi anlaşılması, kaynak destek, çıkmış sorularla sınav sistemine hazırlık için bizi sosyal medyadan ve web üzerinden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir